Nasza idea

Tworzone z pasją by zachwycać

RS Handmade to ponad 20 lat tradycji sztuki malowania okrągłych szklanych ozdób choinkowych oraz form. Wykonywane przez nas szklane bombki tworzone są z pasją i zamiłowaniem do piękna. Poznaj proces wytwarzania naszych prac, od pomysłu po pakowanie. Zapraszamy.

Idea

01.Koncepcja wzoru

Projekt wzoru to owoc zarówno dobrze przemyślanych koncepcji naszych artystów, jak i efekt spontanicznych eskalacji ich talentów. Część projektów to także realizacje wykonywane zgodnie z wytycznymi naszych klientów zza oceanu.


Koncepcja wzoru RS Handmade
Prace techniczne RS Handmade

Forma

02.Prace techniczne


Aby nadać kształtów naszym ideom konieczne jest wykonanie formy. We współpracy z rzeźbiarzem powstaje gipsowy prototyp, który następnie odlewany jest z aluminium. Tak wykonany szablon posłuży nam do dmuchania szkła.

Dekoracja

03.Zdobienie bombek

Gotowa szklana forma, nazywana tez wydmuszką trafia z powrotem w ręce naszych artystów. Zaprojektowany wcześniej wzór urzeczywistnia się w postaci pięknych i precyzyjnych grafik, efektywnych zdobień i feerii barw.


Dekoracja, zdobienie bombek
Ostatni Szlif - RS handmade

Weryfikacja i pakowanie

04.Ostatni szlif


Gotowe, udekorowane bombki oczyszczane są z nadmiaru brokatu, a następnie trafiają na pakowanie, gdzie zostają poddane weryfikacji jakościowej. Bombki są obcinane, zakładane są zawieszki, oraz metki z logo naszej firmy. Każdą sztukę pakujemy osobno.